ART Uchwyt do TV LCD/LED 40-75" 45kg regulacja pion/poziom 58-500mm max VESA 600x400
Symbol: RAMT AR-98
Dostępność: 3 szt.
Cena: 168.35 Cena przed promocją: 187.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAMT AR-98
Dostępność: 3 szt.
Cena: 168.35 Cena przed promocją: 187.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Szerokość produktu | 625 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 160° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Szerokość | 583mm |
| Długość | 442mm |
| Wysokość | 77mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.