Dell Dual Monitor Arm - MDA20
Symbol: 482-BBDL
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1461.83 Cena przed promocją: 1624.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 482-BBDL
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1461.83 Cena przed promocją: 1624.26 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 8,62 kg |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 80° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Minimalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 460mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.