ESPERANZA KALKULATOR BIURKOWY NEWTON
Symbol: ECL102
Dostępność: 39 szt.
Cena: 15.00 Cena przed promocją: 16.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ECL102
Dostępność: 39 szt.
Cena: 15.00 Cena przed promocją: 16.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Desktop |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Ilość wyświetlanych linii | 12 |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Drugi ekran | Nie |
| Wychylny ekran | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |