CASIO KALKULATOR BIUROWY MJ-120D PLUS CZARNY, 12 CYFROWY WYŚWIETLACZ
Symbol: MJ-120D PLUS
Dostępność: 5 szt.
Cena: 71.55 Cena przed promocją: 79.50 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MJ-120D PLUS
Dostępność: 5 szt.
Cena: 71.55 Cena przed promocją: 79.50 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość klawiszy | 35 |
| Model | Podstawowy kalkulator |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Osłona | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Desktop |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | LR44 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Czas eksploatacji baterii | 3 lat(a) |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga produktu | 140 g |
| Wysokość produktu | 28,6 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Szerokość produktu | 126,5 mm |
| Kalkulacja podatku | Tak |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Wychylny ekran | Nie |
| Drugi ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Szerokość | 133mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 181mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą.