CASIO FX-85ESPLUS-2 B KALKULATOR NAUKOWY 252 FUNKCJE, 77X162MM, KARTONIK, CZARNY
Symbol: FX-85ESPLUS-2 BOX
Dostępność: 2 szt.
Cena: 130.64 Cena przed promocją: 145.16 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FX-85ESPLUS-2 BOX
Dostępność: 2 szt.
Cena: 130.64 Cena przed promocją: 145.16 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba funkcji | 252 |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Układ | Kieszonkowy |
| Typ baterii | LR44 |
| Źródło zasilania | Bateria/Energia słoneczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Waga produktu | 105 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 161,5 mm |
| Głębokość produktu | 13,8 mm |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Typ wyświetlacza | Igłowy |
| Wychylny ekran | Nie |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 195mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Trzymać z dala od dzieci.