DOLINA NOTECI Piper Sterilised z tuńczykiem - mokra karma dla kotów sterylizowanych - 100g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.27 Cena przed promocją: 5.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5.27 Cena przed promocją: 5.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Waga produktu | 100 g |
| Seria | DOLINA NOTECI Piper |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Tuńczyk |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowa waga |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Główny smak | Ryby |
| Bez konserwantów | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Włókna surowe | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 3,5% |
| Białko | 10% |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Szerokość | 91mm |
| Długość | 24mm |
| Wysokość | 138mm |
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.