DNP Filet z piersi kurczaka mokra dla kota 85g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.18 Cena przed promocją: 5.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5.18 Cena przed promocją: 5.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 85 g |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Seria | DOLINA NOTECI Premium |
| Kategoria | Dla kota |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Główny smak | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Białko | 14% |
| Zawartość tłuszczu | 3% |
| Popiół surowy | 1% |
| Włókna surowe | 0,3% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |
• Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
• Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin.
• Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.