DIGITUS KABEL TELEINFORMATYCZNY KAT.7 POMARAŃCZOWY 100M
Symbol: DK-1743-VH-1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 380.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DK-1743-VH-1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 380.03
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | Nie |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Długość kabla | 100 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 23/1 |
| Złączka 1 | Nie |
| Standard kabla | Cat7 |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Złącze 2 | Nie |
| Typ przewodu | Stały |
| Częstotliwość | 1200 MHz |
| Złącze 1 | Nie |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,16 kg |
| Pojemność opakowania | 11979 cm³ |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Maska z numerem seryjnym | 85444920 |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 115mm |