LANBERG KABEL HDMI M/M V2.1 50M 8K OPTYCZNY AOC CA-HDMI-30FB-0500-BK
Symbol: CA-HDMI-30FB-0500-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 276.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CA-HDMI-30FB-0500-BK
Dostępność: 3 szt.
Cena: 276.96
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | 19-p HDMI |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 50 m |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | 19-p HDMI |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 220mm |
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.