Chłodziarko-zamrażarka TS190340N
Symbol: TS190340N
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1121.40 Cena przed promocją: 1246.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS190340N
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1121.40 Cena przed promocją: 1246.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Chłodziarko-zamrażarka TS190340N
Drzwi z możliwością zmiany kierunku otwierania pozwalają dopasować lodówkę do układu kuchni
Niektóre układy kuchni wymagają, aby drzwi lodówki otwierały się w określonym kierunku. Drzwi z możliwością zmiany kierunku otwierania umożliwiają umieszczenie zawiasów drzwi po lewej i prawej stronie urządzenia, dzięki czemu możesz zdecydować w którą stronę będą się otwierać drzwi lodówki. Dodatkowo można podwoić pojemność chłodzenia, umieszczając dwie lodówki obok siebie i zmieniając kierunek otwierania drzwi jednej z nich.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik wewnętrzny jednodrzwiowa podblatowa |
| Pojemność zamrażarki | 12 l |
| Pojemność chłodziarki | 73 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | ręczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | ręczne |
| Technologia | Brak |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 81.8 cm |
| Szerokość | 47.5 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Waga | 23.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Whirlpool/Indesit/Beko - HWWHR%, HZWHR%, HWIND%, HZIND%, HWBEK%, HZBEK% |