Chłodziarko-zamrażarka MDRD125FGE01 podblatowa
Symbol: MDRD125FGE01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1186.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MDRD125FGE01
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1186.00
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | podblatowa jednodrzwiowa zamrażalnik wewnętrzny |
| Pojemność zamrażarki | 12 l |
| Pojemność chłodziarki | 68 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | ręczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | ręczne |
| Zdolność zamrażania | 2 kg/dobę |
| Temperatura zamrażarki | -18 °C |
| Przechowywanie bez zasilania | 6 h |
| Technologia | Brak |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Klasa głośności | C |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 84.5 cm |
| Szerokość | 47.5 cm |
| Głębokość | 44.5 cm |
| Waga | 20.6 kg |
| Oznaczenia | |