Chłodziarko-zamrażarka RF212EPW4
Symbol: 20012688
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1243.80 Cena przed promocją: 1382.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20012688
Dostępność: 26 szt.
Cena: 1243.80 Cena przed promocją: 1382.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Budowa | zamrażalnik górny |
| Pojemność zamrażarki | 28 l |
| Pojemność chłodziarki | 96 l |
| Rozmrażanie zamrażarki | ręczne |
| Rozmrażanie chłodziarki | ręczne |
| Zdolność zamrażania | 2 kg/dobę |
| Przechowywanie bez zasilania | 9 h |
| Technologia | Brak |
| Funkcje | CrispZone |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Ilość agregatów | 1 |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa głośności | C |
| Kolor | biały |
| Wysokość | 117 cm |
| Szerokość | 47.5 cm |
| Głębokość | 48.7 cm |
| Waga | 28 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |