Ceva Adaptil obroża uspokajająca dla psa 70cm
Dostępność: 11 szt.
Cena: 137.02 Cena przed promocją: 152.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 137.02 Cena przed promocją: 152.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Preparat na stres |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Stres |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 200 g |
| Długość produktu | 700 mm |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 25mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem.