CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX-570ESPLUS-2-B, 417 FUNKCJI, 77X162MM, CZARNY
Symbol: FX-570ESPLUS-2 BOX
Dostępność: 11 szt.
Cena: 150.08 Cena przed promocją: 166.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FX-570ESPLUS-2 BOX
Dostępność: 11 szt.
Cena: 150.08 Cena przed promocją: 166.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Osłona | Tak |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Ilość klawiszy | 42 klaw. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Układ | Desktop |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Czas eksploatacji baterii | 2 lat(a) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Głębokość produktu | 161,5 mm |
| Waga produktu | 105 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Konwersja pomiędzy | Dziesiętny |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Konwersja pomiędzy | Ułamek |
| Konwersja kątów ze stopni | Gradian |
| Konwersja kątów ze stopni | Radian |
| Zapis symboliczny | Ułamek |
| Zapis symboliczny | Pi |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Klucz x10n | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 12 |
| Typ wyświetlacza | Igłowy |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 194mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Trzymać z dala od dzieci.