CASIO KALKULATOR NAUKOWY FX-350CEX, 379 FUNKCJI, 77X166MM, CZARNY
Symbol: FX-350CEX
Dostępność: 4 szt.
Cena: 134.26 Cena przed promocją: 149.18 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FX-350CEX
Dostępność: 4 szt.
Cena: 134.26 Cena przed promocją: 149.18 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ nośników pamięci | Niedostępny |
| Ilość klawiszy | 50 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Kieszonkowy |
| Osłona | Nie |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas eksploatacji baterii | 1 lat(a) |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 165,5 mm |
| Wysokość produktu | 13,8 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Kod QR | Tak |
| Losowy numer / generator liczb całkowitych | Tak |
| Konwersja kątów ze stopni | Gradian |
| Konwersja kątów ze stopni | Radian |
| Konwersja pomiędzy | Dziesiętny |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Konwersja pomiędzy | Ułamek |
| Liczba funkcji | 379 |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Drugi ekran | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 16 |
| Wychylny ekran | Nie |
| Rozdzielczość | 192 x 63 px |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 37mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą.