Butcher's BIO Foods - mokra karma dla psa z wołowiną - tacka 150 g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.82 Cena przed promocją: 8.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.82 Cena przed promocją: 8.69 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Seria | BUTCHER'S Bio Foods |
| Główny smak | Wołowina |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Waga produktu | 150 g |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Wołowina |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Tacka |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zawartość wilgoci | 82% |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Popiół surowy | 9% |
| Białko | 11% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 42mm |
| Wysokość | 93mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.