Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych 1D | 2D |+ stacja dokująca
Symbol: 50878
Dostępność: 20 szt.
Cena: 285.30 Cena przed promocją: 317.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50878
Dostępność: 20 szt.
Cena: 285.30 Cena przed promocją: 317.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Niezawodny i wydajny
Czytnik kodów marki Qoltec sprawi, że praca nawet największych magazynów będzie wydajna i sprawna. Jednak nie tylko w wielkich magazynach sczytywane są kody kreskowe. Znajdziesz je w sklepach, aptekach, biurach, urzędach, siłowniach i wielu innych miejscach, które odwiedzasz każdego dnia.
Wybierając nasze urządzenie możesz liczyć na:
Wygodny i praktyczny
Wysoka jakość naszych czytników jest efektem przemyślanego projektowania w oparciu o najważniejsze aspekty działania tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób są wykorzystywane i czego się od nich oczekuje, więc aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy określamy nowy standard usprawniania procesów roboczych:
Eleganckie i solidne wykonanie z dbałością o każdy detal
Dbamy o to, by produkty naszej marki łączyła nie tylko trwałość, ale również estetyka wykonania. Solidne wykonanie z materiału ABS gwarantuje wytrzymałość zakupionego produktu, a elegancki design z łatwością wkomponuje się w miejsce Twojej pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Kody kreskowe | 2D 1D |
| Wymagany kontrast kodu | 25 % |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 5 mil |
| Maks. odległość odczytu | 600 mm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasięg | 70 m |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Pomarańczowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.285 kg |
| Oznaczenia | |