Bezprzewodowy czytnik kodów 1D | 2D | Czarny
Symbol: 50868
Dostępność: 24 szt.
Cena: 325.80 Cena przed promocją: 362.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50868
Dostępność: 24 szt.
Cena: 325.80 Cena przed promocją: 362.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Niezawodny i wydajny
Kody kreskowe towarzyszą nam wszędzie. Dzięki urządzeniom do ich odczytania praca nawet największych magazynów jest niezwykle wydajna i niezawodna. Jednak nie tylko w wielkich magazynach sczytywane są kody kreskowe. Znajdziesz je w sklepach, aptekach, biurach, urzędach, siłowniach i wielu innych miejscach, które odwiedzasz każdego dnia. W każdym z tych miejsc doskonale sprawdzi się czytnik kodów kreskowych marki Qoltec.
Nasze urządzenie gwarantuje:
Praktyczny w każdym calu
Wysoka jakość naszych czytników jest efektem przemyślanego projektowania w oparciu o najważniejsze aspekty działania tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób są wykorzystywane i czego się od nich oczekuje, więc aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy określamy nowy standard usprawniania procesów roboczych:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Prezentacyjny |
| Kody kreskowe | 1D 2D |
| Wymagany kontrast kodu | 25 % |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 0.1 mm |
| Maks. odległość odczytu | 600 mm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Pozostałe parametry skanownia |
|
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 70 m |
| Pojemność akumulatora | 2000 mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
196 x 87 x 70 mm |
| Waga | 0.362 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |