Czytnik kodów kreskowych i QR | 1D 2D | USB | Bluetooth
Symbol: 50880
Dostępność: 30 szt.
Cena: 225.90 Cena przed promocją: 251.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50880
Dostępność: 30 szt.
Cena: 225.90 Cena przed promocją: 251.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Skanuj z łatwością - wysoka jakość w połączeniu z funkcjonalnością
Laserowy czytnik kodów kreskowych marki Qoltec jest szybki, dokładny i niezwykle łatwy w użyciu. Ponadto czytnik jest kompatybilny z wieloma urządzeniami i standardami. Niezależnie czy chcesz zeskanować kod 1D czy 2D nasz skaner sobie poradzi, wystarczy przyłożyć produkt - jedno kliknięcie potwierdzi odczyt informacji zakodowanej w kodzie. Funkcje takie jak odczytywanie z ekranów komputerów czy urządzeń mobilnych dodają elastyczności w zastosowaniu tego urządzenia w różnych środowiskach pracy.
Precyzyjny i szybki odczyt kodów 1D i 2D
Dzięki urządzeniom takim jak czytnik kodów kreskowych marki Qoltec praca nawet największych magazynów czy punktów logistycznych jest szybka i łatwa. Czytniki stosowane są w sklepach, aptekach, punktach logistycznych, lotniskach, bibliotekach, biurach, urzędach, siłowniach i wielu innych miejscach, które odwiedzasz każdego dnia. Nasz czytnik sprawdzi się doskonale w każdym z tych miejsc. Urządzenie gwarantuje:
Przemyślana konstrukcja - nowoczesny design
Wysoka jakość naszych czytników jest efektem przemyślanego projektowania w oparciu o najważniejsze aspekty działania tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób są wykorzystywane i czego się od nich oczekuje, więc aby sprostać nawet najbardziej wymagającym warunkom pracy określamy nowy standard usprawniania procesów roboczych:
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | 1D 2D QR Code |
| Wymagany kontrast kodu | 30 % |
| Technologia odczytu | Laser |
| Rozdzielczość skanera | 5 mil |
| Maks. odległość odczytu | 200 cm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Klasa szczelności | IP52 |
| Złącza | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasięg | 10 m |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Żółty |
| Wymiary |
100 x 60 x 165 mm |
| Waga | 237 g |
| Oznaczenia | |