BRIT PREMIUM BY NATURE TURKEY&LIVER - mokra karma dla szczeniaka - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.16 Cena przed promocją: 7.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 7.16 Cena przed promocją: 7.95 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wiek pupila | Junior |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | BRIT Premium by Nature |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Główny smak | Indyk |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 400 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Białko | 8% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Zawartość wilgoci | 78% |
| Popiół surowy | 2,8% |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 110mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Zużyć przed upływem daty ważności.