BOZITA Kaczka w sosie - mokra karma dla kota 370g
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.05 Cena przed promocją: 8.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8.05 Cena przed promocją: 8.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Waga produktu | 370 g |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Bez soi | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Seria | BOZITA Fresh Menu |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Kaczka |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla kota |
| Białko | 7,5% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 83% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 109mm |
| Wysokość | 51mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.