BIOFEED Tasty dog life Junior Mini Kaczka 90% Saszetka 150g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.58 Cena przed promocją: 7.31 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 6.58 Cena przed promocją: 7.31 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | BIOFEED Tasty Life |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres wzrostu |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 150 g |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Główny smak | Kaczka |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 8,5% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Białko | 11,5% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Szerokość | 31mm |
| Długość | 97mm |
| Wysokość | 160mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.