BIOFEED Nasz Pies Baton z Wieprzowiną 1kg
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.60 Cena przed promocją: 9.56 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8.60 Cena przed promocją: 9.56 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez soi | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 1 kg |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Białko | 13,5% |
| Popiół surowy | 5,6% |
| Zawartość wilgoci | 65% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Włókna surowe | 2% |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 67mm |
| Wysokość | 324mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.