Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, 4G LTE
Symbol: SDA 611
Dostępność: 4 szt.
Cena: 100.80 Cena przed promocją: 112.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDA 611
Dostępność: 4 szt.
Cena: 100.80 Cena przed promocją: 112.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Antena zewnętrzna SDA 611 DVB-T2/T Zysk 12dB,Imp 75OHm, 4G LTE
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasma | UHF |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 Hz |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 790 MHz |
| Zasięg | 95 km |
| Zysk anteny | 12 dBi |
| Impedancja | 75 Ω |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma (horyzontalna) |
| Symetryzator | Nie |
| Wzmacniacz | Nie |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Oznaczenia | |