Antena wewnętrzna SDA 220 DVB-T2/T 4G LTE
Symbol: SDA 220
Dostępność: 9 szt.
Cena: 103.50 Cena przed promocją: 115.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDA 220
Dostępność: 9 szt.
Cena: 103.50 Cena przed promocją: 115.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Antena jest przeznaczona do odbioru naziemnej transmisji cyfrowej. Produkt jest anteną aktywną, która może być zasilana za pomocą dostarczonego zasilacza lub dekodera za pośrednictwem kabla koncentrycznego.
Posiada wbudowany filtr LTE(4G).
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Pasma | UHF VHF |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 Hz |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 790 MHz |
| Częstotliwość VHF (min.) | 87.5 Hz |
| Częstotliwość VHF (maks.) | 230 MHz |
| Zasięg | 80 km |
| Zysk anteny | 20 dB |
| Impedancja | 75 Ω |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma (horyzontalna) |
| Symetryzator | Nie |
| Wzmacniacz | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Zasilacz |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
161x68x196 mm |
| Waga | 270 g |
| Pozostałe parametry |
Zasilanie: za pomocą zasilacza AC/DC (DC 12V/50mA) lub dekodera (DC 5V/40mA) |
| Oznaczenia | |