Anetna aktywna DVB-T/T2 H.265 HEVC MCTV-947
Symbol: MCTV-947
Dostępność: 17 szt.
Cena: 135.00 Cena przed promocją: 150.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MCTV-947
Dostępność: 17 szt.
Cena: 135.00 Cena przed promocją: 150.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
ECOCAMP jest uniwersalną anteną do odbioru programów telewizyjnych analogowych i cyfrowych DVB-T/T2 H.265 HEVC.
Zaleta anteny są jej niewielkie wymiary oraz waga co umożliwia zamontowanie w wielu miejscach (dach, balkon, okno), a także na obiektach ruchomych(jacht, samochód).
Hermetyczna obudowa pozwala na prace w kazdych warunkach klimatycznych.
Bardzo istotna zaleta anteny ECOCAMP jest jej dookólna (horyzontalna) charakterystyka kierunkowa, co w praktyce oznacza, że nie trzeba jej specjalnie kierunkowac w stronę nadajnika.
Zasilanie anteny odbywa się przez przewód koncentryczny doprowadzający wzmocniony sygnał do odbiornika. Przy zastosowaniu małostratnych biernych rozgałęźników sygnału można jednocześnie przyłączyć kilka odbiorników. Do przyłączeń stosować kabel koncentryczny o oporności falowej 75 Ohm i średnicy zewnętrznej 6mm.
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasma | UHF VHF |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 MHz |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 790 MHz |
| Częstotliwość VHF (min.) | 174 MHz |
| Częstotliwość VHF (maks.) | 230 MHz |
| Zysk anteny | 44 dB |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma (horyzontalna) |
| Symetryzator | Nie |
| Wzmacniacz | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Oznaczenia | |