Antena zewnętrzna SDA 512 DVB-T2/T Zysk 20dB,Imp 75OHm, 4G LTE
Symbol: SDA 512
Dostępność: 8 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SDA 512
Dostępność: 8 szt.
Cena: 143.10 Cena przed promocją: 159.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Pasma | UHF VHF |
| Częstotliwość UHF (min.) | 470 Hz |
| Częstotliwość UHF (maks.) | 790 MHz |
| Częstotliwość VHF (min.) | 174 Hz |
| Częstotliwość VHF (maks.) | 230 MHz |
| Zysk anteny | 20 dBi |
| Impedancja | 75 Ω |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma (horyzontalna) Liniowa pionowa (wertykalna) |
| Symetryzator | Nie |
| Wzmacniacz | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
Zasilanie: 12 V / 100 mA (w zestawie zasilacz 230 V / 12 V) |
| Kolor | Szary |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |