Kabel USB-C do USB-C Vention USB 2.0 5A 240W 1.5m czarny
Symbol: TREBG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 37.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TREBG
Dostępność: 8 szt.
Cena: 37.58
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 2 | USB C |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalne zasilanie USB | 240 W |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 1 | Męska |
| Prąd wyjściowy (max) | 5 A |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 120mm |