Activejet AOC-200 Sprężone powietrze (400 ml) Niezbędny w każdym biurze, środek czyszczący. Przeznaczone do czyszczenia elektron
Symbol: AOC-200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AOC-200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 20.40 Cena przed promocją: 22.67 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Powietrze w sprayu do czyszczenia |
| Pojemność | 400 ml |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Właściwe wykorzystanie | Metal/Plastik, Telefon komórkowy/Smartfon, PC, Drukarka, Skaner |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
• Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
• Nie dziurawić ani nie palić, nawet po zużyciu.