ALEGIA Zioła dla Kawii Domowej 100g
Dostępność: 1 szt.
Cena: 10.71 Cena przed promocją: 11.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 1 szt.
Cena: 10.71 Cena przed promocją: 11.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Główny smak | Rośliny |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Chronić przed dziećmi.
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.