ALEGIA Natural Liście Truskawki 90g
Dostępność: 15 szt.
Cena: 11.77 Cena przed promocją: 13.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 15 szt.
Cena: 11.77 Cena przed promocją: 13.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Kolby i przysmaki |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Kategoria | Dla ptaków |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla żółwi |
| Kategoria | Dla królika |
| Główny smak | Owoce |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 90 g |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.
• Chronić przed dziećmi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.