ALEGIA Natural Koniczyna suszona 100g
Dostępność: 8 szt.
Cena: 10.16 Cena przed promocją: 11.29 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 8 szt.
Cena: 10.16 Cena przed promocją: 11.29 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Kategoria produktu | Kolby i przysmaki |
| Kategoria produktu | Pokarm |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla żółwi |
| Kategoria | Dla królika |
| Kategoria | Dla ptaków |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez soi | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Waga produktu | 100 g |
| Główny smak | Rośliny |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 150mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Produkt przeznaczony tylko dla zwierząt.