Zmywak profilowany z enzymami Vileda Pro Clean 3szt
Symbol: 179246
Dostępność: 3 szt.
Cena: 9.83 Cena przed promocją: 10.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 179246
Dostępność: 3 szt.
Cena: 9.83 Cena przed promocją: 10.92 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać ręcznie |
| Dodatkowe cechy | Posiada aktywne enzymy |
| Kolorystyka | Jednolity |
| Materiały | Gąbka |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość w opakowaniu | 3 szt. |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 40mm |
• Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Stosować zgodnie z przeznaczeniem.
• Unikać kontaktu ze skórą, aby zapobiec podrażnieniom.