Zestaw głośnomówiący Epos Expand 20 ML
Symbol: 1000226
Dostępność: 8 szt.
Cena: 508.87 Cena przed promocją: 565.41 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1000226
Dostępność: 8 szt.
Cena: 508.87 Cena przed promocją: 565.41 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Automatyczny | Nie |
| Rodzaj urządzenia | Uniwersalne |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zoptymalizowany dla | UC, Skype for Business |
| Czas gotowości | 30 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Czas rozmowy | 20 h |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 322 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Arkusz zgodności | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj złącza USB | Męska |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182900 |
| Szerokość kartonu dostawczego | 13 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 322 g |
| Długość kartonu do wysyłki | 14,5 cm |
| Objętość kartonu dostawczego | 1040 cm³ |
| Wysokość kartonu dostawczego | 5,5 cm |
| Zakres częstotliwości | 150 - 15000 Hz |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 6800 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 45mm |
• Nie używaj zestawu głośnomówiącego w sposób mogący rozpraszać kierowcę podczas jazdy.
• Przechowuj urządzenie poza zasięgiem dzieci.
• Unikaj narażania urządzenia na działanie wilgoci lub skrajnych temperatur.