Słuchawki bezprzewodowe kostne Shokz OpenMove USB-C szare
Symbol: S661GY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 407.13 Cena przed promocją: 452.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S661GY
Dostępność: 30 szt.
Cena: 407.13 Cena przed promocją: 452.37 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga produktu | 290 g |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Zastosowanie | Sport |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Kolor produktu | Szary |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Na szyję |
| Czysty dźwięk | Tak |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Ilość | 1 |
| Pokrowiec | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Profile Bluetooth | HSP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | SBC |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 2 h |
| Czas gotowości | 240 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 6 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Kod towaru | 8518300090 |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| System akustyczny | Otwarty |
| Budowa słuchawek | Przewodzenie kostne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 96 dB |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 175mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.