Zestaw baterii cynkowo-węglowe VARTA Superlife R03 AAA (Zn-C; x 4)
Symbol: R03 AAA
Dostępność: 148 szt.
Cena: 4.45 Cena przed promocją: 4.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: R03 AAA
Dostępność: 148 szt.
Cena: 4.45 Cena przed promocją: 4.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Średnica | 1,05 cm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Rozmiar baterii | AAA |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 80mm |
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.