EVERACTIVE BATERIE LITOWE MINI CR2016 BLISTER 2 SZT. CR20162BL
Symbol: CR20162BL
Dostępność: 19 szt.
Cena: 3.51 Cena przed promocją: 3.90 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CR20162BL
Dostępność: 19 szt.
Cena: 3.51 Cena przed promocją: 3.90 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 1,6 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 120mm |
• Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach.
• Nie połykaj baterii - grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia.
• Nie wrzucaj do ognia - grozi to wybuchem.