Zestaw Profi Compact Wiadro+Mop 55092 LEIFHEIT
Symbol: 55092
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.57 Cena przed promocją: 196.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55092
Dostępność: 30 szt.
Cena: 176.57 Cena przed promocją: 196.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Materiały | Mikrofibra |
| Obrotowa głowica mopa 360° | Tak |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Wydajność dozownika | 8000 ml |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Winyl, Drewno |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 490mm |