Zestaw Combo 18V DCD796+DCF887 2x5,0Ah DCK266P2T
Symbol: DCK266P2T
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1588.77 Cena przed promocją: 1765.30 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DCK266P2T
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1588.77 Cena przed promocją: 1765.30 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 4 cm |
| Typ produktu | Zestaw narzędzi |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Maksymalny moment obrotowy wiertarki combi | 70 N·m |
| Częstotliwość udaru (maks.) | 34000 ud./min |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Średnica wiercenia w murze (max) | 1,3 cm |
| Kolor produktu | Żółty |
| Prędkość biegu jałowego wkrętarki (max) | 2000 RPM |
| Częstotliwość udaru zakrętarki | 0 - 3800 ud/min |
| Częstotliwość udaru (min.) | 9350 ud./min |
| Maksymalny moment obrotowy zakrętarki | 205 Nm |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Wiertarko-wkrętarka |
| Narzędzia bezprzewodowe w zestawie | Zakrętarka udarowa |
| Ładowarka | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Walizka | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Zawartość zestawu | Akumulator, 2 szt. |
| Zawartość zestawu | Ładowarka x 1 |
| Zawartość zestawu | Wiertarko-wkrętarka z udarem DCD796 18V |
| Zawartość zestawu | Kufer TSTAK II |
| Zawartość zestawu | 3 Biegowa zakrętarka udarowa DCF887 |
| Szerokość | 440mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 340mm |