Zestaw Clementoni - Bramka interaktywna
Symbol: 50926
Dostępność: 22 szt.
Cena: 135.30 Cena przed promocją: 150.33 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50926
Dostępność: 22 szt.
Cena: 135.30 Cena przed promocją: 150.33 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 1 rok |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Dźwięki | Tak |
| Wymagane baterie | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Funkcja mówienia | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga produktu | 1,19 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Nauka dźwięków |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Sports learning |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Nauka liczb |
| Umiejętności uczenia się i szkolenia | Nauka kolorów |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 500mm |
CLEMENTONI S.P.A.
Zona industriale Fontenoce snc
62019 Recanati (MC)
Italy
assistenza@clementoni.it