Zestaw Clementoni - Salon urody
Symbol: 50690
Dostępność: 10 szt.
Cena: 108.07 Cena przed promocją: 120.08 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50690
Dostępność: 10 szt.
Cena: 108.07 Cena przed promocją: 120.08 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Obsługa języków | Polski |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Motyw | Beauty |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 75mm |
CLEMENTONI S.P.A.
Zona industriale Fontenoce snc
62019 Recanati (MC)
Italy
assistenza@clementoni.it