Zestaw Clean Twist M Ergo Leifheit
Symbol: 4006501521200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 232.75 Cena przed promocją: 258.61 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4006501521200
Dostępność: 30 szt.
Cena: 232.75 Cena przed promocją: 258.61 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szczotka dołączona | Nie |
| Budowa | Pojedynczy zbiornik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Zielony |
| Mop dołączony | Tak |
| Model | Zestaw mop i wiadro |
| Koła transportowe | Nie |
| Pojemność zbiornika na odpady | 6 l |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Ilość | 3 |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 325mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Przed pierwszym użyciem sprawdź stabilność i integralność produktu.
• Regularnie czyścić mopa zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii.