Zasilacz iCUE LINK HXi SHIFT 1000W 80+ PLATINUM
Symbol: CP-9020265-EU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1211.40 Cena przed promocją: 1346.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020265-EU
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1211.40 Cena przed promocją: 1346.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
W pełni modułowy zasilacz HX1000i SHIFT Platinum ATX (EU)
Inetligentny ekosystem komponentów iCUE
Odmień sposób budowania własnego komputera dzięki przełomowej technologii pojedynczego kabla, która automatycznie wykrywa i konfiguruje wentylatory, układ chłodzenia procesora oraz inne elementy wewnętrzne.
Zintegrowany koncentrator systemowy iCUE Link
Pierwszy zasilacz CORSAIR wyposażony w koncentrator systemowy iCUE LINK, który umożliwia sterowanie nawet 24 urządzeniami iCUE LINK w celu wyniesienia chłodzenia i oświetlenia na wyższy poziom.
Złącza boczne
Wszystkie w pełni modułowe złącza zostały umieszczone z boku zasilacza, umożliwiając łatwy dostęp i upraszczając modernizowanie sprzętu oraz prowadzenie przewodów. Dołączony zestaw kabli z tłoczonego PCW posiada nieco mniejsze złącza typu 5, które zapewniają łatwe prowadzenie kabla i utrzymują wiązki kabli w kompaktowej formie.
Natwyny przewód zasilania karty graficznej 12V-2X6
Zasilacze CORSAIR HXi SHIFT są wyposażone we wszystkie złącza potrzebne do działania współczesnych i przyszłych, maksymalnie zmodernizowanych komputerów wyposażonych w wymagające karty graficzne oraz procesory.
Zgodność ze standardem ATX 3.1 i gotowość na PCIe 5.1
Zasilacze HXi SHIFT Series wyróżniają się w pełni cyfrową konstrukcją zapewniającą dokładniejszą regulację mocy elektrycznej, szybką regulację przy zmiennych obciążeniach oraz możliwość monitorowania i dostosowywania ustawień OCP w iCUE.
Cicha praca w trybie zero RPM
Dzięki dynamicznemu łożysku olejowemu wentylator działa z minimalną głośnością, a w trybie Zero RPM praktycznie bezgłośnie przy niskim lub średnim obciążeniu.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Wentylator | 14 cm |
| Ilość złącz zas. SATA | 8 |
| Ilość złącz zas. PATA | 8 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 2 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Platinum |
| Cybenetics Efficiency (ETA) | Platinum |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A+ |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 3.55 kg |
| Oznaczenia | |