Zasilacz C1200 V2 1200W modularny 80+Gold ATX3.1 czarny
Symbol: PA-2G2BB-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1099.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA-2G2BB-EU
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1099.00
Rata 0% już od: / mc
Zaprojektowane dla maksymalnej wydajności przy minimalnym hałasie.
Zasilacze NZXT C Series Gold ATX 3.1 zostały stworzone, by sprostać wymaganiom najwydajniejszych GPU i CPU.
Zasilacze zgodne z ATX 3.1, oferujące wysoką wydajność, niski poziom hałasu i najwyższą jakość wykonania.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 1200 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2300 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 3 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Gold |
| Cybenetics Noise (LAMBDA) | A- |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Termiczne (OTP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
Długość 160 x szerokość 150 x wysokość 86 mm |
| Waga | 3 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |