Zasilacz AK PD-16 8V / 100mA 0.8W do golarek Philips Bodygroom
Symbol: AZAKYZUPD16
Dostępność: 15 szt.
Cena: 41.40 Cena przed promocją: 46.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AZAKYZUPD16
Dostępność: 15 szt.
Cena: 41.40 Cena przed promocją: 46.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Zasilacz AK PD-16 8V / 100mA 0.8W do golarek Philips Bodygroom
Akyga AK-PD-16 to wysokiej jakości ładowarka dedykowana golarkom i trymerom marki Philips. Jest niezawodnym rozwiązaniem w przypadku uszkodzenia lub zagubienia oryginalnej ładowarki. Dzięki zgodnym parametrom zasilania, takim jak napięcie 8 V i prąd 0.1 A, AK-PD-16 zapewnia pełne naładowanie urządzeń, takich jak golarki Philips AquaTouch i trymery Philips Bodygroom. Kompatybilność z różnymi modelami sprawia, że ładowarka jest wygodnym i uniwersalnym akcesorium dla posiadaczy tych urządzeń.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 0.8 W |
| Napięcie wyjściowe | 8 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 100 mA |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Złącza | Dedykowane |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
60 x 41 x 64 mm |
| Waga | 63 g |
| Oznaczenia | |