Zasilacz AK-PD-11 12V / 400mA 4.8W do depilatora Braun
Symbol: AZAKYZUPD11
Dostępność: 19 szt.
Cena: 36.90 Cena przed promocją: 41.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AZAKYZUPD11
Dostępność: 19 szt.
Cena: 36.90 Cena przed promocją: 41.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Zasilacz AK-PD-11 12V / 400mA 4.8W do depilatora Braun
Akyga AK-PD-11 to zamienna ładowarka do golarek marki Braun. Jest ona doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy poprzedni zasilacz ulegnie awarii lub po prostu zgubimy go w podróży. Zasilacz wyposażono w specjalne złącze o wymiarach 5,5x2,1 mm. Możemy je znaleźć między innymi w depilatorach Braun Silk-épil 1, 3 i 5. Co więcej, ładowarka dostarcza stałe napięcie 12 V, które zapewnia skuteczne i bezpieczne ładowanie Twojego depilatora. Jest to niezwykle istotne dla zachowania długotrwałej sprawności urządzenia. Ponadto ładowarka posiada przewód o długości 1,5 m, dzięki któremu zyskujesz komfort podczas ładowania.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 4.8 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 400 mA |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Złącza | Wtyczka 5.5 x 2.1 mm |
| Pasuje do |
Braun Silk-epil |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
79 x 23 x 38 mm |
| Waga | 50 g |
| Oznaczenia | |