ZOLUX Zabawka dla psa piłka TPR Outdoor kol. niebieski
Dostępność: 25 szt.
Cena: 35.87 Cena przed promocją: 39.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 25 szt.
Cena: 35.87 Cena przed promocją: 39.85 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla psa |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kategoria produktu | Piłka |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Dodatkowe informacje | Otwór na przysmaki |
| Średnica piłki | 7,8 cm |
| Materiały | Termoplastyczna guma (TPR) |
| Materiały | Materiał pochodzący z recyklingu |
| Wbudowana piszczałka | Nie |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 80mm |
• Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela.
• Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona.
• Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci.