Wąż na przysmaki, dla psa, TPR, 27 cm
Symbol: TX-34931
Dostępność: 16 szt.
Cena: 34.02 Cena przed promocją: 37.80 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-34931
Dostępność: 16 szt.
Cena: 34.02 Cena przed promocją: 37.80 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Kategoria | Dla psa |
| Wbudowana piszczałka | Nie |
| Kategoria produktu | Kong |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Materiały | Termoplastyczna guma (TPR) |
| Długość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 50mm |
• Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela.
• Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona.
• Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci.