ŻELAZKO TURYSTYCZNE SMOOTHER 1200W
Symbol: EHI001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.00 Cena przed promocją: 40.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHI001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.00 Cena przed promocją: 40.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
ŻELAZKO TURYSTYCZNE SMOOTHER
Turystyczne żelazko Esperanza SMOOTHER doskonale sprawdzi się przede wszystkim na wyjeździe, ale nic nie stoi na przeszkkodzie, by na stałe używac go w domu. Żelazko jest małe, lekkie i poręczne, a przede wszystkim bardzo łatwe w obsłudze. Wyposażone zostało w trwałą stopę pokrytą powłoką nieprzywierającą, która doskonale prowadzi się bez względu na rodzaj prasowanego materiału. Lampka kontrolna sygnalizuje jego pracę a potencjometr temperaturę, którą można dostosować do każdego rodzaju tkaniny.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Żelazko turystyczne |
| Stopa | Nieprzywierająca |
| Moc | 1200 W |
| Prasowanie w pionie | Nie |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Funkcje | Prasowanie na sucho Lampka kontrolna |
| Kolor | Niebieski Biały |
| Wymiary |
100 x 105 x 245 mm |
| Waga | 0.541 kg |
| Oznaczenia | |