Parownica do ubrań Tweed
Symbol: EHI006
Dostępność: 24 szt.
Cena: 48.60 Cena przed promocją: 54.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EHI006
Dostępność: 24 szt.
Cena: 48.60 Cena przed promocją: 54.00 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
Parownica do ubrań Esperanza TWEED to wygodne i łatwe w użyciu urządzenie do prasowania i odświeżania ubrań, zasłon czy obić tapicerskich i koców. Szybko się nagrzewa i w zaledwie 60 sekund jest gotowa do pracy. Parownica generuje parę o wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem co pozwala na szybkie rozprasowanie zagnieceń bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów materiałów.
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Parownica |
| Stopa | Anodowana |
| Moc | 800 W |
| Strumień pary | 15 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 ml |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Długość przewodu | 150 mm |
| Funkcje | Prasowanie z użyciem pary |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
22 x 19,5 x 11 cm |
| Waga | 510 g |
| Oznaczenia | |